>> Warszawa

Szorowarki Warszawa

Naszymi klientami - odbiorcami profesjonalnych szorowarek (automatów szorująco-zbierających) - są przedsiębiorcy z Warszawy. Szorowarki Viper znane są z bardzo dobrego stosunku cena / jakość, co w dużej mierze tłumaczy zainteresowanie produktami tej marki.

Warszawa jest stolicą Polski i głównym miastem województwa mazowieckiego. Jest to jednocześnie największe miasto kraju (1,7 mln mieszkańców - 2014 r.). Warszawa położona jest w środkowo-wschodniej części Polski, na Nizinie Środkowomazowieckiej, na Mazowszu. Przez miasto przepyływa największa rzeka w Polsce - Wisła. W skład Warszawy wchodzi 18 jednostek pomocniczych - dzielnic. Warszawa jest ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym. Tutaj znajdują się siedziby Prezydenta, Sejmu i Senatu, Rady Ministrów, Narodowego Banku Polskiego oraz innych instytucji i władz centralnych.

Warszawa jest jedynym miastem w Polsce posiadającym metro oraz jedyną europejską stolicą leżącą w bezpośrednim sąsiedztwie parku narodowego (Kampinoski Park Narodowy). W Warszawie znajduje się ponad 60 budynków mających ponad 65 m wysokości, przy czym wysokość trzech z nich wynosi powyżej 200 m.

Stolica Polski jest położona po obu stronach Wisły - rozciąga się na około 30 km w kierunku północ-południe i około 28 km w kierunku wschód-zachód.

Warszawa stanowi główne miasto aglomeracji warszawskiej. Szacuje się, że liczba jej mieszkańców wynosi od około 2,6 do 3 mln osób. W skład aglomaracji wchodzi około 20 miast. Wiele mieszkańców okolicznych miejscowości pracuje w Warszawie.Szorowarki Warszawa - sprzedaż szorowarek (automatów szorująco-zbierających, maszyn myjących)